Nasz ośrodek już od długiego czasu zajmuje się terapią dzieci zmagających się z różnego rodzaju zaburzeniami rozwojowymi. W swojej kadrze posiadamy specjalistów, takich jak lekarz psychiatra, psycholog, pedagog, logopeda czy też terapeuta integracji sensorycznej. Dzięki tak szerokiej kadrze specjalistów, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową pomoc w rozwoju dzieci, które zostały dotknięte autyzmem, zespołem Aspergera, Mutyzmem, ADHD czy też zespołem Downa. Tym, co nas wyróżnia jest przede wszystkim nieustanny rozwój. Właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie w odpowiedni sposób zaopiekować się nie tylko dziećmi, ale również ich rodzicami, którzy na co dzień muszą się mierzyć z trudem wychowania dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Bardzo dużą zaletą naszego ośrodka jest indywidualne podejście. Każde dziecko jest inne i każde wymaga odmiennych technik terapii. Nasi specjaliści pomogą w stworzeniu takich warunków, aby prowadzone leczenie było możliwie najbardziej efektywne.

Ośrodek terapii – jak działamy?

Aby prowadzone leczenie było możliwie najbardziej efektywne, wszystko zaczyna się od diagnozy. To właśnie na tym etapie poznajemy dziecko oraz diagnozujemy wszelkie pojawiające się zaburzenia rozwoju. Na tej podstawie opracowywany jest proces terapii. Służymy pomocą nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom, którzy często nie wiedzą, w jaki sposób mogą na co dzień dbać o właściwy rozwój swoich dzieci. Jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom naszych małych pacjentów.

SZYBKO PODJĘTE DZIAŁANIA TERAPEUTYCZNE DAJĄ SZANSĘ NA WYRÓWNANIE DEFICYTÓW ROZWOJOWYCH!

W naszym Ośrodku oferujemy:

 1. Terapia psychologiczna
 2. Terapia logopedyczna
 3. Terapia pedagogiczna
 4. Terapia ręki
 5. Integracja sensoryczna
 6. TUS
 7. Zajęcia edukacyjne przygotowujące do pierwszej klasy
 8. Zajęcia rozwijające koncentrację uwagi
 9. Zajęcia eliminujące niepowodzenia i trudności szkolne
 10. Logorytmika
 11. Dogoterapia
 12. Sensoplastyka